facebook

Kdo nás například doporučuje

Naši spokojení klienti mluví za nás. A dohromady jich je již víc jak 2000! Jsme tu pro živnostníky a firmy, pro začínající i expandující. Přečtěte si co pěkného o nás někteří z nich řekli či napsali.

"Založení naší společnost proběhlo rychle a bez problémů."

Mikhail Papou, jednatel

BM Cosmetics s.r.o.

"Společnost sídlomat s.r.o., pro nás zajišťovala založení společnosti a poskytnutí sídla firmy v Praze. Založení společnosti proběhlo rychle a bez problémů."

Filip Hauška, jednatel

Autoslužby Fihau s.r.o.

"Společnost SídloFirmyPraha5.cz pro mě udělala naposlední chvíli změnu sídla společnosti z důvodu ukončení smlouvy na původní adrese. Za rychlost a záchranu děkuji."

Lukáš Schwing, jednatel

CREATIVE EVENTS s.r.o.

"Společnost SídloFirmyPraha5.cz pro nás zakládala společnost s.r.o., poskytla nám sídlo firmy v Praze a zařídila nám odpovědného zástupce pro naší společnosti. Založení proběhlo velmi rychle a bez problémů."

Klára Černá, jednatelka

Black Coffe s.r.o.

"Založení společnosti proběhlo na jedničku, registrace k DPH proběhla také bez problémů."

Jan Perníček, jednatel

VICTORIA TRANSPORT BOHEMIA
spol. s r.o.

Ohodnoťte nás na oblíbených platformách

Jste spokojeni s našimi službami, naším přístupem? Pak budeme rádi, doporučíte-li nás dále. Stačí ani ne minuta vašeho času a můžete to dát ostatním na vědomí na jedné z těchto platforem:

Potřebujeme pomoc s podnikáním?

Obrátit se na nás můžete, potřebujete-li poskytnout virtuální sídlo, jednoduše založit firmu (či živnost), pomoci se změnami ve firmě nebo outsourcovat služby jako účetní, asistenční, právní či marketingové. A pomáháme i s registrací k DPH, oddlužením, likvidací firem apod.