facebook

Kdo nás například doporučuje

Naši spokojení klienti mluví za nás. A dohromady jich je již víc jak 2000! Jsme tu pro živnostníky a firmy, pro začínající i expandující. Přečtěte si co pěkného o nás někteří z nich řekli či napsali.

"Založení naší společnost proběhlo rychle a bez problémů."

Mikhail Papou, jednatel

BM Cosmetics s.r.o.

"Společnost sídlomat s.r.o., pro nás zajišťovala založení společnosti a poskytnutí sídla firmy v Praze. Založení společnosti proběhlo rychle a bez problémů."

Filip Hauška, jednatel

Autoslužby Fihau s.r.o.

"Založení společnosti proběhlo dle domluvy do 24 hodin. Děkuji za spolupráci."

Petr Halva, jednatel

Crane Rental s.r.o.

"Společnost SídloFirmyPraha5.cz pro nás zakládala společnost s.r.o., poskytla nám sídlo firmy v Praze a zařídila nám odpovědného zástupce pro naší společnosti. Založení proběhlo velmi rychle a bez problémů."

Klára Černá, jednatelka

Black Coffe s.r.o.

"Založení společnosti proběhlo na jedničku, registrace k DPH proběhla také bez problémů."

Jan Perníček, jednatel

VICTORIA TRANSPORT BOHEMIA
spol. s r.o.

"Společnost SídloFirmyPraha5.cz pro mě udělala naposlední chvíli změnu sídla společnosti z důvodu ukončení smlouvy na původní adrese. Za rychlost a záchranu děkuji."

Lukáš Schwing, jednatel

CREATIVE EVENTS s.r.o.

"Vše proběhlo naprosto bez problémů v domluveném termínu."

Jan Mazur, jednatel

bebo group s.r.o.

Ohodnoťte nás na oblíbených platformách

Jste spokojeni s našimi službami, naším přístupem? Pak budeme rádi, doporučíte-li nás dále. Stačí ani ne minuta vašeho času a můžete to dát ostatním na vědomí na jedné z těchto platforem:

Potřebujeme pomoc s podnikáním?

Obrátit se na nás můžete, potřebujete-li poskytnout virtuální sídlo, jednoduše založit firmu (či živnost), pomoci se změnami ve firmě nebo outsourcovat služby jako účetní, asistenční, právní či marketingové. A pomáháme i s registrací k DPH, oddlužením, likvidací firem apod.