facebook

PRODEJ SPOLEČNOSTI S.R.O. – PLÁTCE DPH

Potřebujete ke svému podnikání společnost, která je již plátcem k DPH (registrovaná k DPH), ale nechcete ztrácet čas studiem paragrafů a související administrativou? Nebo jste v situaci, kdy po vás zahraniční partneři požadují fakturaci vč. DPH a vy nevíte, jak to rychle a efektivně vyřešit? Pak se nabízí si podle svých preferencí a potřeb vybrat jednu s.r.o. registrovanou k DPH, a to jednoduše z tabulky níže na stránce. A začít podnikat s novým s.r.o. můžete prakticky do týdne!

Jedná se o tzv. ready made společnost s ručením omezeným, tedy firmu, která je připravena k podnikání. Díky tomu, že se společností získáte IČO, můžete rovnou podnikat kroky spojené s budováním společnosti – podepisovat smlouvy, nechat vyrábět vizitky, firemní materiály apod. Než začnete, doporučujeme se zamyslet nad názvem nové firmy a zda jej nebudete chtít změnit.

U ready made společnosti s.r.o. – plátce DPH od nás z nabídky máte garanci, že jsou bez dluhů (dokládáme čestným prohlášením), že mají čistou historii a že mají přidělené i své vlastní IČO.

PROČ KOUPIT S.R.O. – PLÁTCE DPH OD NÁS

Transparentnost

Všechny firmy od nás jsou prověřené a mají řádně vedené účetnictví, které vám dáme před prodejem k náhledu

Rychlost

Objednávku s vámi vyřídíme během 2 hodin, její následný převod u notáře zajistíme cca do 2 pracovních dnů

Bezdlužnost

Poskytneme potvrzení bezdlužnosti firmy u FÚ, správy celní i sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny

Cena

Díky úzké spolupráci s našimi partnery vám dokážeme nabídnout společnosti za nejlepší ceny na českém trhu

JAK PROBÍHÁ KOUPĚ SPOLEČNOSTI S.R.O.

K převodu vám stačí jediná návštěva CzechPointu – všechnu administrativu už pak vyřídíme my.

1 /

Z nabídky níže si u nás vyberete připravenou firmu a napíšete nám

2 /

Poskytneme vám její účetnictví a potvrzení o její bezdlužnosti

3 /

Po potvrzení objednávky vám zašleme dokumenty k převodu a fakturu

4 /

Uhradíte nám fakturu a zašlete dokumenty … a společnost je vaše!

TIP: Ready made s.r.o. s vyšším kapitálem působí prestižně, důvěryhodně a reprezentativně.

NABÍDKA SPOLEČNOSTÍ S.R.O. – PLÁTCE DPH

Vyberte si z ready made s.r.o. registrovaných k DPH a začněte podnikat ještě tento týden!

Název firmy Sídlo
IČO
Rok
založení
Počet jednatelů
/ společníků
Základní
kapitál
Plátce
DPH
Cena
Na vyžádání Na vyžádání Na vyžádání 2023 1 jednatel / 1 společník 1 000 Kč Ano - měsíční 90 000 Kč
Na vyžádání Na vyžádání Na vyžádání 2022 1 jednatel / 1 společník 1 000 Kč Ano - měsíční 90 000 Kč
Na vyžádání Na vyžádání Na vyžádání 2021 1 jednatel / 1 společník 1 000 Kč Ano - měsíční 90 000 Kč
Na vyžádání Praha 10 - Korunní 2569/108 Na vyžádání 2018 1 jednatel / 1 společník 100 Kč Ano - měsíční 110 000 Kč

Ceny výše uvedených společností s.r.o. jsou bez DPH.
Seznam firem nemusí být aktuální. Aktuální seznam firem zasíláme na vyžádání a dle požadavků klienta.

CENÍK DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB

Volitelná služba Cena za službu
Změna ve společnosti / převod na nového vlastníka 10 000 Kč
Registrace k dani z příjmu právnických osob 1 000 Kč
Zařízení volných živností (cena bez správního poplatku, správní poplatek: 1 000 Kč) 1 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

DALŠÍ SLUŽBY, KTERÉ SE MOHOU HODIT

Pokud potřebujete u své nové společnosti, aby spadala pod jiný finanční úřad, rádi vám pro ni poskytneme novou adresu v některém z našich virtuálních sídel. Chcete-li pro svou společnost zároveň nový název, případně vyšší základní kapitál nebo třeba způsob jednání, vyřídíme vám potřebné změny v rámci převodu. Nemusíte tak zbytečně platit ještě za další notářský zápis.

Časté dotazy našich klientů

Ready made s.r.o. jsou společnosti, které již existují a jsou připraveny k provozu, a tak mohou být zakoupeny jako hotový produkt. Založení s.r.o. může totiž být pro mnohé složité, časově náročné a nákladné. Ready made s.r.o. nabízejí různé výhody, například:

 • Rychlost založení – zakoupením ready made varianty můžete mít svou společnost připravenou k provozu během několika dnů, a neztratíte tak čas s jejím zakládáním
 • Nižší náklady – založení s.r.o. často bývá nákladné (služby právníka či účetního), ready made varianty se přitom zpravidla nabízejí za výhodnější cenu než nové s.r.o.
 • Předchozí historie – ready made společnosti mohou mít již nějakou historii, což může být výhodné při vyjednávání s dodavateli a získávání dalšího financování.
 • Vyšší důvěryhodnost – společnosti s víceletou historií často bývají považovány za důvěryhodnější, což může být výhodné při jednání s obchodními partnery
 • Snížení administrativy – pokud zakoupíte ready made variantu společnosti, nebudete muset řešit tolik byrokracie (např. založení účtu, převod majetku, … )
Je však důležité si uvědomit, že při výběru ready made společnosti je třeba pečlivě zvážit všechny aspekty a zkontrolovat, zda společnost splňuje vaše potřeby a požadavky.

Mít registrované s.r.o. jako plátce DPH se vám v některých případech nemusí vyplatit:

 • Pokud jsou vaši odběratelé primárně spotřebitelé, tedy neplátci DPH, pak své ceny budete muset navýšit o daň, což může vést k poklesu zájmu o váš sortiment.
 • V případě, kdy od svých dodavatelů nakupujete zboží se sníženou sazbou DPH a na zboží, které prodáváte zákazníkům se uplatňuje zvýšená sazba.
 • Nevýhodou může být i zvýšená administrativa, ve chvíli, kdy vznikne povinnost plátce podávat jak pravidelné daňové přiznání, tak ještě k tomu i kontrolní hlášení.

To záleží na vašem byznys modelu. Pokud jsou vaši zákazníci plátci DPH anebo vy sami nakupujete od takové firmy (tedy od plátce DPH), pak je pro vás výhodnější registrovat se k plátcovství DPH. A to i v případě, že váš roční obrat nepřesahuje částku 2 000 000 Kč.

Být plátcem DPH se firmě dále vyplatí třeba v případě, že jsou její příjmy nižší než výdaje za nakoupené zboží. Nebo rovněž v situaci, kdy se na zboží zakoupené od dodavatele uplatňuje vyšší sazba DPH než na zboží, které vaše firma prodává zákazníkům.

Při koupi ready-made s.r.o. – plátce DPH byste si měli zkontrolovat:

 • Všechny dokumenty a licence, aby firma mohla fungovat + zajistěte si kopie takových dokumentů (např. výpis z rejstříku, stanovy atd.)
 • Historii společnosti, abyste se ujistili, že firma nemá dluhy ani závazky, které by mohly mít vliv na její fungování + zajistěte si kopie výkazů a přiznání
 • Zákaznické smlouvy, které má firma k dané chvíli uzavřeny + zjistěte si, zda jsou smlouvy platné a případně jaké jsou u nich závazné smluvní podmínky
 • Bankovní účet, resp. zda má společnost účet aktivní, pokud nikoli, pamatujte na nutnost zřídit nový a provést převod peněz z účtu původního majitele
Dále zvažte, zda je cena s.r.o. adekvátní vzhledem k jejímu stavu a historii. Kromě toho doporučujeme uvážit, zda máte potřebné znalosti pro správu s.r.o. Pokud nikoli, může se vyplatit najmout poradce, který vám s řízením firmy a dodržováním předpisů pomůže.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA S.R.O. – PLÁTCE DPH

Vyplňte nám prosím formulář níže a v pracovní dny se vám do 24 hodin ozveme. Chcete-li cokoli probrat, zavolejte nám na číslo 602 654 355 či napište e-mail na [email protected].