facebook

Online marketing pro vaše podnikání

Všichni na internetu trávíme čím dál víc času. Zábavou, prací, vzděláváním, hledáním informací a samozřejmě také nákupy. Proto je dnes již nutné mít i v online prostředí viditelnou reklamu, a kromě toho i dohledatelný web a se zákazníky průběžně komunikovat, připomínat se jim.

S čím konkrétně vám můžeme být k ruce, když nechcete najímat experty rovnou na plný úvazek? V zásadě se specializujeme na 3 hlavní disciplíny digitálního marketingu, a to na placenou online reklamu (PPC), optimalizaci webů pro vyhledávače (SEO) a na komunikaci, tzv. copywriting – tedy na čtivé a přesvědčivé texty pro e-maily, newslettery, bannery, posty na sítě, články atd.

Proč rozhodně internetový marketing nepřehlížet? Jednoduše proto, že se jedná o nástroj, který lze skvěle měřit a velmi dobře zacílit. A který přináší výsledky. Jedná se o investici, která je při správném nastavení strategie prakticky vždy výnosná. Více návštěvníků = větší prodeje = větší zisky. Ať už jste freelancer, podnikatel, majitel e-shopu či jakékoli firmy, jsme tu pro vás!

TIP: Nezapomínejte, že potenciální kupce je skrze komunikaci potřeba dovést na moderní a přesvědčivý web. I s tím vám určitě rádi pomůžeme!

Proč poptat online marketing od nás

Expertní řešení

Jsme tým profesionálů
s léty zkušeností

Rychle a levně

Šetříme čas váš i svůj,
navrhujeme to, co
funguje

Skvělé výsledky

Měníme návštěvníky
v nové zákazníky

Komplexní pomoc

Jsme tu pro
živnostníky i malé a
střední podniky

Cena za online marketing

V rámci online marketingu je ideální řešit SEO, PPC, komunikaci a obsah na sítích najednou a dlouhodobě. Ať už potřebujete vypomoci s jednou disciplínou nebo všemi, kontaktujte nás a společně vymyslíme strategii, která i vám pomůže s vyššími prodeji a přílivem zákazníků.

Optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)

1 000 Kč/hodina

 • Analýza klíčových slov
  Aby úsilí mělo jasný cíl
 • Dohledatelné stránky
  Takové, které lidé nepřehlédnou
 • Technická správnost
  Slabá místa vyladíme na 100 %
 • Dlouhodobý efekt
  Zvýšení organické návštěvnost

Online kampaně a remarketing (PPC)

1 000 Kč/hodina

 • Propracovaná strategie
  Vše směřujeme k vyššímu výkonu
 • Nárůst vašich prodejů
  Víc návštěvníků = vyšší tržby
 • Nízká cena za konverze
  Nastavení s důrazem na efektivitu
 • Neustálá optimalizace
  Reklamy přizpůsobujeme

Prodejní texty a obsah na sítě (copywriting)

1 000 Kč/hodina

 • Různé reklamní formáty
  Od webu přes e-maily po posty
 • Prodejní charakter
  Zaměření na nárůst konverzí
 • Analýzy a konzultace
  Vaše texty můžeme probrat
 • Zvýšení renomé firmy
  Skvělé texty posilují značku
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ceník doplňkových služeb

Online marketing vodí potenciální zákazníky na váš web. Sebelepší reklama, optimalizované stránky pro vyhledávače a marketingová komunikace ovšem samy nezajistí prodeje, pokud vaše stránky nepůsobí moderně a důvěryhodně. I ohledně jejich vylepšení se na nás můžete obrátit.

Volitelná služba Cena za službu
Grafické práce - loga, ilustrace, infografiky, úprava fotografií, … 1 500 Kč / hodina
Programátorské / kodérské práce 1 500 Kč / hodina
Jednostránkový web - v ceně hosting a e-mailová schránka na 1 rok 2 000 Kč
Složitější web - větší počet stránek; v ceně hosting a e-mail na 1 rok od 15 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Jak spolupráce s námi probíhá

1/

Jednoduše nám zašlete nezávaznou poptávku (níže)

2/

Domluvíme si online schůzku, kde vaše potřeby probereme

3/

Doplníte nám informace, případně předáte též přístupy

4/

Dáme se do toho a můžete se těšit na nové zákazníky!

Časté dotazy našich klientů

Proč online marketing zapojit do své byznys strategie?

Online marketing (též digitální či internetový marketing) je disciplínou, která se zaměřuje na propagaci podnikatele/firmy a jeho/jejích výrobků či služeb v online prostředí. Tato odnož marketingu zahrnuje několikero specializací, jejichž cílem je získat zákazníky pro svého inzerenta. Konkrétně jde o zviditelnění nabídky a značky např. ve vyhledávačích, bannerovou reklamou na různých portálech, čtivé posty na sítích, e-maily či newslettery.

Výsledkem tohoto úsilí je navýšení tržeb, potažmo zisků, a zvýšení povědomí o značce.

Co musíme vědět, než se s vámi pustíme do online marketingu?

Vždy začínáme rozborem klientových možností, potřeb, představ a přání a rovněž analýzou jeho podnikání (byznys modelu). Musíme totiž zjistit, v jakém oboru působí, kdo jsou jeho zákazníci a jaké problémy jim řeší, kdo jsou jeho konkurenti, jak značka komunikuje. A co konkrétně od nás očekává. Dle toho připravíme efektivní strategii, která má šanci přinést kýžené výsledky. Tedy zvýšenou návštěvnost, potažmo prodeje.

Jak mi pomůže optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)?

Vše je vlastně velmi jednoduché. Lidé často hledají přes Google, Seznam či Bing, a to nejen zábavu, ale i produkty a služby. A jistě tak hledají i ty, které patří do vaší kategorie. Proto je důležité, aby našli na své “nákupní dotazy” váš web, ideálně již na 1. stránce.

Pokud vás potenciální zákazníci nemůžou najít, těžko u vás nakoupí. Máte-li tedy z vyhledávačů minimální či malou návštěvnost, je na čase s tím něco udělat. Dejte nám vědět, váš web zanalyzujeme a náš SEO specialista vám navrhne řešení na míru.

Analyzujeme klíčová slova, navrhneme zlepšení informační architektury, zapojíme technickou a obsahovou analýzu, neopomeneme link building. To vše s cílem dostat váš web výše ve vyhledávačích, a dosáhnout tak též vyšší organické návštěvnosti.

Optimalizovat webstránky pro vyhledávače je třeba dlouhodobě (algoritmy se mění, konkurence roste), ale když víte, jak na to, tak vám SEO může vodit bez další reklamy návštěvníky dlouhé roky. Samozřejmostí je u nás pravidelný report našich výsledků.

Co konkrétně mi přinesou reklamní online kampaně (PPC)?

Rádi byste bez průtahů získali více návštěvníků webu a nové zakázky, vyšší prodeje? Pak se vyplatí investovat do tzv. výkonnostní reklamy. Ta správně nastavená a napříč kanály, jako je Google, Seznam, Facebook, Youtube, Instagram, obsahové portály, aplikace atd. se totiž zobrazí právě vašim potenciálním zákazníkům a přivedou je až k vám na web.

PPC znamená “pay per click”, tedy že platíte až za kliknutí uživatele na zobrazenou reklamu, a tak máte tento vysoce efektivní marketingový nástroj vždy pod kontrolou.

A jak na to jdou naši experti? Analyzují váš byznys model, najdou řešení vaší situace, navrhnou strategii a následně ji i realizují. Díky tomu budete okamžitě vidět tam, kde to dává smysl. Vše průběžně testujeme a optimalizujeme, ověřujeme též UX a konverzní cesty – vše, jak je třeba. O výsledcích vám samozřejmě pravidelně přineseme i report.

V čem spočívá přínos copywritingu v propagaci podniku?

Copywriting je konkrétně tvorba marketingových textů, které mají za cíl zvýšit prodeje výrobků nebo služeb či povědomí o značce. Reklamní psaní má svá specifika a využívá například poznatky z psychologie, teorii argumentace a sales praktiky. Copywriter pomáhá svým klientům vyprecizovat jejich prodejní argumenty, odlišit jejich značku od konkurence a dodává přesvědčivé texty. Nejde tedy o korekturu gramatiky, stylistiky a pravopisu, ale o správné strukturování textů a tonalitu značky, dávkování informací, úhel pohledu. S důrazem na čtenářovo pochopení a jeho dovedení ke konverzi.

Na copywritery můžete předat starosti s texty pro online komunikaci (e-mailing, newslettery, příspěvky na blog či sítě, články atd.), ale i o tiskoviny různého charakteru (letáky, plakáty, brožury, rollupy, …) a taktéž jsou k ruce se slogany a názvy značek. Jednoduše pomáhají svým klientům přetvářet jejich čtenáře v zákazníky a fanoušky.

Nezávazná poptávka online marketingu

Vyplňte nezávazný kontaktní formulář. Ozveme se a sdělíme vám všechny podrobnosti. Nebo volejte na 602 654 355 a pište na [email protected].