facebook

Likvidace firem s.r.o. / a.s.

Konkurence na poli společností je opravdu vysoká a ne vždy se stane firma ziskovou. Podíváte-li se navíc na statistiky, dojde Vám, že jen minimální procento společností přežije víc jak pět let života.

Mnoha firmám proto nezbývá nic jiného, než podstoupit proces likvidace společnosti. Ten je sice časově dost náročný, ale jakmile je jednou firma vymazána z Obchodního rejstříku a dluhy uhrazeny, můžete se plně oddat nové životní etapě.

Naše firma je tu od toho, aby byl celý průběh likvidace bez problémů a pro vás co nejméně bolestivý. Ve svém týmu máme profesionály, kteří problematice rozumí a budou vám plně k dispozici.

Pokud nechcete být součástí likvidace své firmy, můžete ji přepsat na nás a my se o veškeré náležitosti postaráme za Vás.

Neváhejte proto a kontaktujte nás ještě dnes. Ať už telefonicky (+420) 602 654 355 nebo e-mailem: [email protected]

KONZULTACE ZDARMA

V rámci služby likvidace společnosti nabízíme veškeré konzultace zdarma. Můžete nás navštívit v hlavní kanceláři v Praze nebo si sjednat schůzku kdekoliv v České republice. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit osobně, můžeme celou likvidaci vyřešit za vás a to pomocí plné moci.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK PROBÍHÁ LIKVIDACE FIRMY?

Likvidace firmy je poměrně náročný proces, který s sebou přináší řadu vyřizování, komunikace s dalšími subjekty a zhotovování velké škály dokumentů. Zpravidla celý průběh trvá šest a více měsíců.

PRŮBĚH LIKVIDACE

1) Seznámení s aktuálním stavem společnosti,
2) Navržení postupu likvidace,
3) Podepsání dokumentace,
4) Uhrazení zákonného poplatku za likvidaci firmy,
5) Začátek likvidace (může začít do 24 hodin od svolání valné hromady),
6) Řešení pohledávek,
7) Zpeněžení zbytkového majetku,
8) Závěrečná zpráva o průběhu likvidace,
9) Účetní uzávěrka,
10) Vymazání společnosti z obchodního rejstříku.

Cílem likvidace firmy je kromě jejího vymazání z Obchodního rejstříku i vypořádání se s dluhy vůči věřitelům.

KOLIK STOJÍ LIKVIDACE SPOLEČNOSTI?

Každá likvidace společnosti je velice individuální a záleží na mnoha parametrech. Ze všeho nejdříve je tedy nutné seznámit se se stavem firmy/společnosti, která je určená k likvidaci a na základě toho stanovit cenu.

Cenu také určují služby, které si klient v rámci likvidace platí souběžně s procesem. Naše firma nabízí komplexní řešení, které začíná u právních služeb a končí založením nové firmy nebo zřízením sídla v Praze.

Obecně ale můžeme říci, že základní cena začíná na částce 15 000 Kč.

JEDNÁ SE O BEZPEČNOU SLUŽBU?

Naše firma se likvidacemi zabývá poměrně dlouho, díky čemuž jsme flexibilní a dokážeme se efektivně přizpůsobit každé situaci.

V našem týmu máme navíc právníky, kteří patří mezi špičky ve svých oborech - veškeré dokumenty tak odpovídají platným zákonům České republiky a obsahují veškeré právní náležitosti pro bezproblémovou likvidaci firmy.

Mám zájem o sjednání schůzky

Chcete se o službě dozvědět více informací nebo si sjednat schůzku? Stačí, když vyplníte nezávazný formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.