facebook

Nejlevnější sídlo firmy Praha

Naše společnost nabízí nejlevnější sídlo firmy a OSVČ v Praze s garancí vyřízení objednávky do 24 hodin od objednání.

Výhody virtuálního sídla firmy

Umístění sídla firmy je první otázkou, kterou při zakládání jakékoli společnosti budete muset řešit. Pokud hledáte silného partnera, který pro vás sídlo firmy v Praze zajistí, chcete mít dostupný rychlý a kvalitní servis a potřebujete jistotu, že vaše sídlo bude stále na jedné adrese, vyberte si nás.

Výborná adresa sídla vaší společnosti

Prestižní adresa jako sídlo vaší firmy v Praze působí důvěryhodnější – takové sídlo společnosti v hlavním městě na mnoho vašich klientů působí důvěryhodnější a zvyšuje dojem než kdybyste měli sídlo společnosti v jiných částech České republiky.

Garance sídla

Sídlo firmy narozdíl od konkurence poskytujeme ve vlastních nemovitostech, proto vám umíme zaručit dlouhodobé poskytování našich služeb bez rizika výpovědi smlouvy a nehrozí vám tak, že budete nuceni sídlo v budoucnosti přemístit. Stejně tak pokud se vaše kancelář přestěhuje vaše sídlo zůstává stejné.

Anonymita vaší firmy

Za zmínku stojí i to, že v Praze má sídlo desítky tisíc firem a tak je pravděpodobnost, že k vám přijde daňová kontrola mnohem menší než v jiných městech a můžete se tak vyhnout častým kontrolám.

Poštovní schránka s vaším názvem společnosti

Zajistíme označení společnosti klienta na poštovní schránce v budově pro bezproblémové nalezení společnosti a doručování pošty poštovním doručovatelem.

Email a online notifikace

Automaticky zasíláme notifikační e-mail případně online zprávu pokud byly doručeny listiny na virtuální sídlo, například i v době kdy jste na dovolené apod.

Profesionální správa vaší pošty

Poštu, která je určena vaší firmě, profesionálně spravuje vyškolený personál. O každé převzaté zásilce jste informováni emailem, skenem obálky a sms zprávou. Následně vám je pošta zaslána na vámi uvedenou adresu nebo založená a připravena k předání.

Kolik stojí sídlo firmy v Praze?

Níže naleznete ceník jednotlivých variant sídel firmy v Praze.

Služba Obsah služby Cena/měsíc Cena/rok
Praha 5, Kurzova 2222/16
START Sídlo firmy Praha 5 - sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ 89 Kč 1068 Kč Objednat
STANDARD Sídlo firmy Praha 5 - sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ, příjem pošty, skenování pošty, možnost vyzvednout poštu na sídle Praha 5 170 Kč 2040 Kč Objednat
PREMIUM Sídlo firmy, sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ, příjem pošty, skenování pošty, možnost vyzvednout poštu na sídle Praha 5, dosílka pošty až 4x měsíčně po ČR. Zasílání do SK individuálně za příplatek. 300 Kč 3600 Kč Objednat
Praha 2, Lublaňská 267/12
START Sídlo firmy Praha 2 - sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ 200 Kč 2400 Kč Objednat
STANDARD Sídlo firmy Praha 2 - sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ, příjem pošty, skenování pošty, možnost vyzvednout poštu na sídle Praha 5 320 Kč 3840 Kč Objednat
PREMIUM Sídlo firmy, sídlo pro firmy s.r.o., místo podnikání pro OSVČ, příjem pošty, skenování pošty, možnost vyzvednout poštu na sídle Praha 2, dosílka pošty až 4x měsíčně po ČR. Zasílání do SK individuálně za příplatek. 450 Kč 5400 Kč Objednat

Uvedené ceny platí při objednávce služeb minimálně na rok.

Garance nejnižší ceny, pokud najdete lepší nabídku než u nás, tak vám vytvoříme inviduálně nejvýhodnější podmínky.

Nezávazná poptávka

Vyplňte nám níže uvedený poptávkový formulář a vyberte si služby o které máte zájem. Budeme Vás kontaktovat do 3 hodin od přijetí Vaší poptávky.