facebook

Webová prezentace pro vaše podnikání

Pokud v dnešní době nemá podnikatel či firma web, kde přesvědčivě prezentuje nabídku, je to, jako by nebyli. Proč? Jak jinak je jejich potenciální zákazníci mají najít? Vždyť lidé se dávno naučili nejprve hledat všechno online. Např. v ČR nás internet využívá víc jak 8 milionů (80+ %).

Kromě dohledatelnosti vašeho sortimentu slouží web k prezentování výhod možným kupcům a tamtéž jim můžete nabídnout i další informace, které k rozhodnutí potřebují. Kromě toho máte možnost spustit skvěle zacílenou online reklamu a prokliky z ní pak máte i kam dovést.

Samozřejmě není zásadní problém vytvořit si svůj web. Pokud ovšem chcete profesionálně vypadající online prezentaci, odpustit si studium redakčních systémů kvůli jednorázovému “naklikání” webu, vyvarovat se chybám, a navíc získat hosting na rok a vlastní e-mailovou schránku k doméně (působí lépe než třeba jmeno@seznam apod.), tak to celé nechte na nás.

TIP: Kromě nového webu vám můžeme pomoci i s online reklamou (PPC), optimalizací pro vyhledávače (SEO) a také s komunikací na sítích.

Proč poptat web zrovna od nás

Expertní řešení

Jsme tým profesionálů
s letitými zkušenostmi

Rychle a levně

Weby vždy stavíme
na šikovných šablonách

Originální design

Zákazníkům weby
upravujeme na míru

Navazující služby

Zajišťujeme též online
reklamu a komunikaci

Weby programujeme v PHP Symphony, Nette a Laravel, stránky kódujeme v kaskádovém stylu HTML / CSS. K práci často používáme redakční systémy WordPress, OpenCart nebo Prestashop.

Jak probíhá tvorba webu

Níže stačí zadat nezávaznou poptávku a na naší první online schůzce probereme vaše potřeby a představy. Dle toho web naceníme a pokud s odhadem budete souhlasit, tak se po obdržení zálohy dáme do práce. Jak poté probíhá tvorba webu krok za krokem? Vlastně jednoduše:

 1. Získáme od vás nezbytné podklady
 2. Připravíme strukturu webu a grafiku
 3. Navrhneme čtivé texty (kromě varianty START)
 4. Web naprogramujeme a nakódujeme
 5. Na základě zpětné vazby vše vyladíme
 6. Po vašem souhlasu spustíme nový web

A to je vše! Ovšem tím možnosti naší spolupráce nekončí. Rádi vám pomůžeme třeba i s online propagací, přidáváním dalších stránek a s disciplínami, které se firmám a podnikatelům hodí.

Cena za webovou prezentaci

Nabízíme řešení ve 4 různých variantách. Zvolíte-li START, pak můžete očekávat rychlé a velmi jednoduché řešení. Máte-li ovšem širší sortiment, převratnou nabídku nebo potřebujete jít víc do detailu, pak se vám vyplatí složitější varianty, se kterými návštěvníky snáz přesvědčíte.

Varianta START

2 000 Kč

 • Jednostránková
  webová vizitka
 • Doména a hosting
  na 1 rok zdarma
 • E-mailová schránka
  zdarma
 • Na výběr z několika
  základních šablon
 • Bez zapojení
  reklamního textaře
 • Bez možnosti
  vlastní správy webu

Varianta MINI

od 15 000 Kč

 • Jednoduchý web
  o 3–4 stránkách
 • Doména a hosting
  na 1 rok zdarma
 • E-mailová schránka
  zdarma
 • Úprava šablony na míru
  + unikátní grafika
 • Přesvědčivé texty
  od reklamního textaře
 • Kompletní přístup
  do správy webu

Varianta MEDIUM

od 25 000 Kč

 • Středně velký
  web do cca 10 stránek
 • Doména a hosting
  na 1 rok zdarma
 • E-mailová schránka
  zdarma
 • Úprava šablony na míru
  + unikátní grafika
 • Přesvědčivé texty
  od reklamního textaře
 • Kompletní přístup
  do správy webu

Varianta GRANDE

od 40 000 Kč

 • Větší web nad 10 stránek
  nebo e-shop
 • Doména a hosting
  na 1 rok zdarma
 • E-mailová schránka
  zdarma
 • Úprava šablony na míru
  + unikátní grafika
 • Přesvědčivé texty
  od reklamního textaře
 • Kompletní přístup
  do správy webu
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ceník doplňkových služeb

Výše uvedené varianty pokrývají nejčastější požadavky klientů. Samozřejmě toho umíme ale daleko více. Potřebujete implementovat nákupní košík či platební bránu? Pomoci s propagací, vytvořit lépe působící grafiku či napsat přesvědčivější letáky? Pak nám to jen stačí dát vědět.

Volitelná služba Cena za službu
Tvorba loga od 3 500 Kč
Online platební brána (např. pro e-shop) od 5 000 Kč
Programátorské / kodérské práce 1 500 Kč / hodina
Grafické práce 1 500 Kč / hodina
Online marketing – kompletní příprava reklamních kampaní 1 500 Kč / hodina
Komunikace značky – servisní a prodejní e-maily, SMS apod. 1 500 Kč / hodina
Propagační materiály – plakáty, letáky, brožury, návody atd. 1 500 Kč / hodina
Obsah na blog a sítě – plán a příprava příspěvků a článků 1 500 Kč / hodina

Uvedené ceny jsou bez DPH. Pro zákazníky společnosti sídlomat s.r.o. je poskytována VIP hodinová sazba ve výši 1 000 Kč / hodina.

Jaké weby jsme již vytvořili

Webové prezentace tvoříme ve spolupráci s naším partnerem INVESTER MEDIA.

Časté dotazy našich klientů

Co je dobré mít rozmyšleno předem?

Název a doména webu – Budete propagovat své podnikání jako firmu či pouze svou osobu? Značku? A jakou webovou adresu by měla vaše nová online prezentace mít?

Prezentovaná nabídka – V jakém oboru podnikáte a co konkrétně svým zákazníkům nabízíte? Vyberou si u vás výrobky, služby anebo kombinaci? Jakou potřebu jim řešíte?

Jaký má být účel webu – Má nová online prezentace vašeho podnikání sloužit pouze jako vizitka, nebo u vás mají zákazníci rovnou objednávat služby? Nakoupit výrobky?

Jak by měl web vypadat – Šikovné je si ujasnit, jak by měl váš nový web vypadat. Ideálně si projděte různé weby a jejich grafiku a strukturu. Vše pak půjde snáze…

Jak vypadá vaše komunikace – Důležité je v podnikání působit naživo, v online komunikaci i na webu autenticky a konzistentně. Jak působíte a jak působit chcete?

Kdo je váš hlavní konkurent – Doporučujeme si ujasnit svou konkurenci a zamyslet se, jaké má vaše nabídka alternativy. Snáze tak vaše podnikání od konkurence odlišíme.

Jak dlouho cca trvá vytvořit web?

S tvorbou webů máme bohaté prezentace a víme, co děláme. Konkrétní doba tvorby se odvíjí od zvolené varianty – budete chtít jednoduchý web jako vizitku, složitější web nebo e-shop s širokou nabídkou? Dále pak rovněž záleží i na kvalitě podkladů, které nám dodáte (podklady vás poprosíme doplnit do našeho online dokumentu, který vás navede) a také na počtu kontrolních koleček při tvorbě – případné vícepráce a změny chtějí čas.

Orientačně zvládáme weby ve variantě START za 1–2 týdny, v MINI za cca 2–3 týdny, složitější varianty pak logicky trvají i déle. Taktéž záleží na našem aktuálním vytížení.

Od čeho se odvíjí odhad ceny webu?

Primárně záleží na “velikosti” daného webu. Tedy zda chcete jednostránkový web, kde pouze uvedete, kdo jste, co děláte, fotografie svých produktů a kontaktní údaje, nebo byste raději web o více stránkách, kde budete mít prostor návštěvníkům vše perfektně a přesvědčivě popsat tak, že neodolají? Čím složitější web, tím vyšší cena.

Proč vlastně mít svůj vlastní web?

Je to velmi prosté. Kdo z podnikatelů či firem nemá v dnešní době web, jako by nebyl. Rychlý, skvěle strukturovaný a přehledný web s přesvědčivými texty své návštěvníky přetváří v nakupující a vracející se zákazníky. Máte-li web, vaše podnikání potenciální klienti snáze najdou a zároveň budete mít, kam vést svou online reklamuŁ (kampaně).

Proč nechat web na odbornících?

Do tvorby webu zapojujeme programátora, grafika, textaře a SEO/PPC specialistu. Každý má svou expertízu a zkušenosti. Samozřejmě máte v dnešní době možnost zkusit si vytvořit web ve vlastní režii, ale je na zvážení, zda se chcete učit potřebné dovednosti a tím vším ztrácet čas. Zvládnete to případně opravdu tak jednoduše, rychle a kvalitně?

Proto doporučujeme tvorbu webu nechat na odbornících, kdy nemusíte nic studovat, zjišťovat a ani sami chybovat. A místo toho se zatím můžete věnovat svému podnikání.

Využijte naše zkušenosti s tvorbou www stránek

Vyplňte nezávazný kontaktní formulář. Ozveme se a sdělíme vám všechny podrobnosti. Nebo volejte na 602 654 355 a pište na [email protected].