facebook

Vyřízení živnostenského oprávnění OSVČ

English

V ČR zahájení podnikání vyžaduje řadu formalit, úkonů a komunikaci s patřičnými orgány státní správy. Zejména se jedná o získání živnostenského oprávnění, přihlášení k sociálnímu a zdravotnímu pojištění či registraci k dani z příjmu. Pro mnoho začínajících podnikatelů se tak může jednat o časově náročný proces. A to zvlášť pokud chtějí podnikat ve specifickém oboru.

Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak na to? Svěřte celé vyřízení živnosti nám a neztrácejte čas s papírováním, studiem paragrafů a návštěvami úřadů. Objednáním služby se jednoduše vyvarujete chyb. A samozřejmě vám se vším rádi poradíme, včetně vhodných druhů živností. Nemáte-li vhodnou adresu živnosti, můžeme vám poskytnout adresu našeho virtuálního sídla.

Vše vyřídíme na základě plné moci, kterou vám připravíme po obdržení poptávky. Pro vás tak vše končí návštěvou pošty a odesláním jediného dokumentu. Následně do 5 pracovních dnů obdržíte potvrzení o vyřízení živnosti. A vy mezitím svůj čas můžete soustředit přímo na své zbrusu nové podnikání (např. na shánění klientů, ladění webových stránek nebo marketing).

TIP: Musíte přejít v roce 2024 z DPP na IČO? Pak se vás týká hned několik nových povinností – mj. mít sídlo podnikání. Nebude to pro vás ovšem problém? Se vším vám rádi pomůžeme a poradíme. A to nejen se založením živnosti, ale můžeme vám poskytnout i virtuální sídlo za nejlepší cenu na trhu či účetní služby. Bližší informace na této stránce.
Kromě vyřízení živnosti vám rádi pomůžeme i s dalšími oblastmi podnikání – nabízíme například i služby účetní a právní, služby virtuální asistentky, tvorbu webu, pomoc s registrací k DPH či s marketingem včetně online kampaní apod.

Cena za vyřízení živnostenského oprávnění

Pokud potřebujete pomoci pouze s vyřízením formalit a ohlášením volných živností stačí využít základní službu. Chcete-li na nás nechat i další související úkony na nás, a navíc rovnou i sjednat virtuální sídlo, příjem a skenování pošty anebo i dosílku, podívejte se na naše výhodné balíčky.

Založení živnosti

2 000 Kč

 • Ohlášení
  volných živností
 • x
 • x
 • x
 • x
 • x

Balíček START

3 500 Kč

 • Ohlášení
  volných živností
 • Přihlášení k sociálnímu
  a zdravotnímu pojištění
 • Registrace k dani z příjmu
 • Virtuální sídlo na 1 rok
  zdarma na Praze 5 - balíček START
 • x
 • x

Balíček STANDARD

4 500 Kč

 • Ohlášení
  volných živností
 • Přihlášení k sociálnímu
  a zdravotnímu pojištění
 • Registrace k dani z příjmu
 • Virtuální sídlo na 1 rok
  zdarma na Praze 5 - balíček STANDARD
 • Příjem a skenování pošty
  na 1 rok zdarma
 • x
Uvedené ceny jsou bez DPH. Pokud zamýšlíte využít jeden z balíčků a přejete si jinou adresu virtuálního sídla, než je Kurzova 2222/16 na Praze 5, za příplatek si můžete sjednat jinou z naší nabídky. Požadavek případně prosím jednoduše uveďte níže v objednávkovém formuláři.

Ceník doplňkových služeb

Samozřejmě si u nás můžete objednat i jen založení živnosti a neplatit za nic víc. Máte-li nějaké specifické potřeby, konkrétní služby si lze kdykoli doobjednat i zvlášť. Stačí nám o ně napsat.

Služba Cena
Komunikace a příprava dokumentace pro zahraniční klienty (V rámci EU i mimo ní) 2 000 Kč
Ohlášení koncesované / řemeslné / vázané živnosti 1 000 Kč / živnost
Virtuální sídlo podnikání – podrobnosti » od 1 068 Kč / rok
Registrace u správy sociálního pojištění 1 200 Kč
Registrace u zdravotní pojišťovny 1 200 Kč
Registrace k dani z příjmu 1 200 Kč
Registrace k DPH 5 000 Kč
Změna / obnovení / pozastavení / ukončení živnosti 1 000 Kč
Vedení účetnictví – podrobnosti » 1 490 Kč / měsíc

Co od vás k vyřízení živnosti budeme potřebovat

Základní údaje
o podnikateli
Tedy informace jako je jméno a příjmení, pohlaví, titul, datum a místo narození, rodné číslo, adresa trvalého bydliště, národnost apod.
Adresa sídla
podnikání
Nechcete-li uvést své bydliště nebo nemáte-li od vlastníka nemovitosti svolení k umístění sídla, můžete využít virtuální sídlo z naší nabídky.
Vybrané živnosti
a příp. osvědčení
Většinou jsou plně dostačující volné živnosti, které lze přihlásit bez osvědčení, to ovšem neplatí pro ty vázané, řemeslné a koncesované.
Dokument
s plnou moci
Zašleme vám dokument s plnou mocí, který vyplníte a jednoduše nám jej poštou pošlete zpět, abychom vše ostatní pak již mohli vyřídit za vás.
U cizinců výpis
z rejstříku trestů
U osob bez trvalého pobytu na území ČR je požadováno doložení výpisu z rejstříku trestů s ověřeným překladem, a to ne starším víc jak 3 měsíce.

Časté se ptáte

Ano, pokud nedisponujete požadovanou kvalifikací pro daný obor, může vám ji zaštítit tzv. odpovědný zástupce, tedy třetí osoba, která jí k výkonu dané činnosti disponuje.

Ano, berte však prosím na vědomí, že při existujícím záznamu v rejstříku trestů je vydání živnostenského oprávnění plně závislé na posouzení způsobilosti k podnikání živnostenským úřadem. Pokud dojde k zamítnutí či prodloužení vydání oprávnění v této souvislosti, nevzniká vám případně nárok na vrácení platby za tuto službu.

Ano, berte však prosím na vědomí, že při existujícím záznamu v rejstříku trestů je vydání živnostenského oprávnění plně závislé na posouzení způsobilosti k podnikání živnostenským úřadem. Pokud dojde k zamítnutí či prodloužení vydání oprávnění v této souvislosti, nevzniká vám případně nárok na vrácení platby za tuto službu.

Nezávazná objednávka vyřízení živnostenského oprávnění

Vyplňte nám prosím formulář níže a v pracovní dny se vám do 24 hodin ozveme. Po dodání všech informací, odeslání plné moci a zaplacení vám vyřídíme živnostenské oprávnění se vším všudy. Chcete-li cokoli probrat, zavolejte nám na 602 654 355 a pište na [email protected].
Proč poptat vyřízení živnosti zrovna od nás

Nízké ceny
služeb

Dostupné pro firmy
i podnikatele

Bohaté
zkušenosti

Jsme sehraný
tým profesionálů s praxí

Vše pod
1 střechou

Od založení přes sídla
po změny a další služby

Spokojení
zákazníci

Pomohli jsme přes
3 500+ firmám a OSVČ

Vše vždy vyřizujeme rychle, levně a profesionálně.