facebook

PŘECHOD Z DPP NA ŽIVNOST (IČO)

Musíte vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2024 přejít z dosavadní práce na dohodu (DPP) na živnost (IČO)? Tedy začít podnikat jako OSVČ? Pokud ano, pak se s tím pojí několik formalit, které nesmíte opominout. Konkrétně musíte úřadu při založení živnosti mj. uvést místo podnikání (též sídlo podnikání). Pokud z jakéhokoli důvodu svou adresu jako sídlo nemůžete či nechcete uvést (adresa je v online registru dohledatelná kýmkoli), nabízí se pronajmout si kancelář. Že ji nepotřebujete a nechcete za ni zbytečně platit? Pak si u nás můžete objednat virtuální sídlo – tedy o adresu, kterou uvedete nejen úřadům. A netřeba se bát, jde o legální a běžně využívanou službu.

TIP: Některé živnosti může být v Česku o něco složitější založit, ovšem i s vyřízením OSVČ vám rádi poradíme a vyřídíme ho za vás. Stačí nás jen kontaktovat přes formulář níže.

KOMU SE VIRTUÁLNÍ SÍDLO HODÍ?

  • Lidé bydlící v nájmu, kterým majitel nemovitosti nedovolí adresu uvádět jako jejich sídlo
  • Lidé bydlící ve svém (vlastní nemovitosti), kteří raději nechtějí svou adresu nikde zmiňovat
  • Lidé s trvalým pobytem na úřadě, protože adresu úřadu nesmí jako sídlo podnikání uvést
  • Lidé bez trvalého pobytu na území ČR, jelikož sídlo podnikání musí být česká adresa (mj.)

ZÍSKEJTE NEJLEVNĚJŠÍ VIRTUÁLNÍ SÍDLO

Máme nejnižší cenu za poskytnutí virtuálního sídla pro OSVČ na trhu – základní služba stojí pouhých 89 Kč měsíčně (bez DPH). Konkrétně jde o adresu Kurzova 2222/16 na Praze 5. Kromě zmíněné adresy aktuálně nabízíme ještě dalších 21 virtuálních sídel po celé ČR s různými doplňkovými službami. Záleží pouze na vás, které případně budete chtít.

Nevíte si rady při výběru virtuálního sídla? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 602 654 355 nebo napište e-mail na [email protected] a vše s vámi rádi probereme. Případně využijte níže náš formulář.

ZALOŽENÍ ŽIVNOSTI A DALŠÍ ŠIKOVNÉ SLUŽBY

Mimochodem pokud máte složitější situaci a nevíte, kterou živnost zvolit, nebo jak na její založení, rádi vám pomůžeme. Vyřízení živnostenského oprávnění na úřadě běžně stojí 1.000 Kč, my vám poradíme a všechno zařídíme za 2.000 Kč (bez DPH), a to včetně zmíněného poplatku. S přechodem z DPP na IČO navíc souvisí i povinnost podávat daňové přiznání, platit zálohy na sociální a zdravotní pojištění či daně. Pokud potřebujete s účetnictvím poradit, jsme tu pro vás.

PROČ POPTAT SÍDLO A SLUŽBY OD NÁS?

Pokud hledáte partnera, který pro vás virtuální sídlo zajistí, a chcete mít vždy dostupný, rychlý a kvalitní servis a také jistotu, že sídlo budete mít stále na stejné adrese, vyberte si nás. Vyřízení vám garantujeme do 24 hodin od odeslání objednávky. Notáře a tým máme totiž v jedné kanceláři, takže formality nám nezaberou ani 30 minut.

Nízké ceny
služeb

Dostupné pro firmy
i menší podnikatele

Bohaté
zkušenosti

Jsme skvěle sehraný
tým s praxí 4+ let

Vše pod
1 střechou

Od založení přes sídla
po změny a další služby

3 500+
sídel

Tolik sídel jsme našim
zákazníkům poskytli

800+
subjektů

Tolik založených živností
a firem již máme na kontě

Potřebujete pomoc s výběrem? Napište nám

Stačí nám jen vyplnit formulář níže a v pracovní dny se vám do 24 hodin ozveme a dáme společně do toho. Chcete-li cokoli nejprve probrat, zavolejte nám na číslo 602 654 355 či napište e-mail na [email protected].