facebook

Potřebujete rychle založit společnost s.r.o.?

Novou společnost s.r.o. Vám můžeme založit již do 48 hodin od obdržení všech potřebných dokumentů, které Vám pomůžeme připravit.
Využijte našich služeb ještě dnes.

Výhody, našich služeb pro firmy a podnikatele

Stabilita sídla
společnosti

Naše společnost působí na Českém trhu téměř dva roky a poskytuje služby pro více jak 800 spokojených klientů.

On-line evidence pošty

Vaše přijatá pošta je řádně evidována a nahrávána do našeho cloud úložiště, kde si ji můžete skrze online systém kdykoliv zobrazit.

E-mailová notifikace o poště

Při doručení pošty na virtuální sídlo Vás automaticky informujeme notifikačním emailem.

Skenování a přeposílání pošty

U balíčků STANDARD a PREMIUM Vaší poštu skenujeme a ihned odesíláme na Váš e-mail, případně na zvolenou korespondenční adresu.

Výhody virtuálního sídla firmy

Umístění sídla firmy je první otázkou, kterou při zakládání jakékoli společnosti budete muset řešit. Pokud hledáte silného partnera, který pro Vás sídlo firmy v Praze zajistí, chcete mít dostupný rychlý a kvalitní servis a potřebujete jistotu, že Vaše sídlo bude stále na jedné adrese, vyberte si nás.

Výborná adresa sídla Vaší společnosti

Prestižní adresa jako sídlo Vaší firmy v Praze působí důvěryhodněji. Při dohledání a komunikaci s klienty bude tak Vaše společnost budit lepší dojem, než kdybyste měli registrované sídlo v jiných částech České republiky.


Garance sídla

Sídlo firmy narozdíl od konkurenčních společností poskytujeme ve vlastních nemovitostech a přes naše partnery, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Proto Vám umíme zaručit stabilitu a spolehlivost našich služeb bez rizika výpovědi smlouvy, a nehrozí Vám tak, že budete nuceni sídlo v budoucnosti přemístit.

Anonymita vaší firmy

Za zmínku stojí i to, že v Praze mají sídlo desítky tisíc společností a tak je pravděpodobnost, že k Vám přijde daňová kontrola mnohem menší než v jiných městech.


Poštovní schránka s vaším názvem společnosti

Zajistíme označení společnosti klienta na poštovní schránce v budově pro bezproblémové nalezení společnosti a doručování pošty poštovním doručovatelem.

Email a online notifikace

Automaticky zasíláme notifikační e-mail, pokud byla doručena pošta na virtuální sídlo, například i v době kdy jste na dovolené apod.
Profesionální správa vaší pošty

Poštu, která je určena Vaší firmě, profesionálně spravuje náš personál. O každé převzaté zásilce jste informováni emailem, případně telefonicky. Následně Vám je pošta naskenována, zaslána na Vámi uvedenou adresu nebo založená a připravena k předání.


Nezávazná poptávka

Vyplňte nám níže uvedený poptávkový formulář a vyberte si služby o které máte zájem. Budeme Vás kontaktovat do 3 hodin od přijetí Vaší poptávky.