facebook

ETICKÝ KODEX SIDLOFIRMYPRAHA5.CZ

Náš etický kodex, též kodex chování, upravuje de facto všechny postupy v naší společnosti. Jednáme totiž v souladu nejen s právními předpisy, ale i s etickými normami a zásadami společenské odpovědnosti. Na jakých principech stojí naše chování, jednání a vztahy?

PROKLIENTSKÝ PŘÍSTUP

PROKLIENTSKÝ PŘÍSTUP

Zájem zákazníků vždy klademe na první místo. Naše firma si totiž dává za úkol začínajícím i zkušeným firmám a živnostníkům snížit náklady na jejich podnikání. A zároveň jim i usnadnit starosti prostřednictvím doplňkových služeb, jako je například správa účetnictví, právní servis apod. Díky našim zkušenostem s úřady umíme ušetřit i dost hodin.

PROKLIENTSKÝ PŘÍSTUP
KVALITA SLUŽEB

KVALITA SLUŽEB

Nepřiměřené ceny u konkurence nás motivovaly k založení vlastní firmy, která nabízí komplexní řešení pro společnosti a podnikatele za přijatelné ceny, a to bez příplatků za zbytečné doplňky. To vše při zachování obdobné či vyšší úrovně služeb než nabízí ostatní. Že takový přístup funguje, nám dennodenně dokazují naši klienti.

KVALITA SLUŽEB
ZODPOVĚDNOST

ZODPOVĚDNOST

Snažíme se přispívat k hospodářskému a environmentálnímu rozvoji naší země a jejích podnikatelských subjektů v oblastech, ve kterých působíme. Virtuální sídla například pomáhají snižovat uhlíkovou stopu (zákazníci mohou pracovat odkudkoli a nemusí nikam dojíždět a pronajímat si kanceláře, které ani nepotřebují). Mimo to nabízíme např. zdarma pomoc vybraným dobročinným spolkům.

ZODPOVĚDNOST
TRANSPARENTNOST

TRANSPARENTNOST

Všechny poplatky za naše služby klientům vždy předem avizujeme a na vyžádání rádi objasníme. V případě jakéhokoli pochybení s vámi budeme jednat na rovinu a snažit se stav k vaší spokojenosti napravit. Zároveň se z chyb neustále učíme, a tak stoupá i kvalita našich služeb. Procesy totiž pilujeme, aby fungovaly min. na 100 %.

TRANSPARENTNOST
INOVACE A TECHNOLOGIE

INOVACE A TECHNOLOGIE

Většinu služeb poskytujeme online, a tak většinou není vůbec potřeba k nám chodit. A postupně automatizujeme co se dá, díky čemuž držíme naše ceny dlouhodobě nízko. Inovace zavádíme vždy tak, aby vše maximálně zjednodušily především našim klientům. Pokud jejich implementace dává smysl, jsme jedině pro se do nich pouštět. Držíme krok s dobou, respektive se snažíme být minimálně o jeden napřed.

INOVACE A TECHNOLOGIE
PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

V obchodních vztazích jsme čestní a korektní, při jednání s klienty pak odpovědní a diskrétní. A samozřejmě vždy respektujeme zákony. Základní tým držíme i kvůli nákladům spíše menší a ty služby a úkony, které lze automatizovat či outsourcovat, tak u nich tak činíme. I díky tomu si sami ověřujeme naše partnery a můžeme je doporučovat dál našim klientům. Anebo jim jejich služby napřímo zprostředkováváme.

PROFESIONALITA
Kdo za firmou SidloFirmyPraha5.cz stojí? Kdo s námi spolupracuje? Víc o nás najdete na této stránce.

DŮKAZY, ŽE NÁŠ PŘÍSTUP SKVĚLE FUNGUJE

4+

let nabízíme naše
služby na trhu

3 500+

firem a živnostníků
jsme již pomohli

3 000+

sídel jsme již našim
zákazníkům poskytli

800+

založených firem
a dalších subjektů

DÁVÁ VÁM NÁŠ BYZNYS SMYSL? JSME TU PRO VÁS

Mezi naše nejčastěji poskytované služby pro OSVČ a firmy patří poskytování virtuálních sídel, zakládání společností na klíč (především s.r.o.). Dále také pomáháme se založením živností, se změnami ve společnostech či nabízíme trvalý pobyt. A jsme připraveni nabídnout pomocnou ruku i s právním poradenstvím, účetnictvím, vytvořením webu, s online marketingem apod.

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ? POJĎME JEJ PROBRAT

Stačí nám na sebe nechat jen kontakt a my se vám ozveme. V případě, že váš dotaz či požadavek nesnese odkladu, zavolejte nám během naší otevírací doby na číslo 602 654 355 nebo nám napište e-mail na adresu [email protected].