facebook

Potřebujete zařídit rychle sídlo firmy v Praze?

Pokud ano, souhlas s umístěním sídla vám můžeme vystavit obratem po přijetí platby.
Ještě dnes.

Nejlevnější sídlo firmy v Praze

Sidlo Firmy Praha 5 nabízí bezkonkurenční ceny za virtuální sídlo v Praze 1, Praze 2, Praze 5, Praze 6, Praze 7, Praze 8, Brně a Ostravě.

Nejlevnější sídlo firmy Ostrava, Brno, Most

Proč si vybrat naší společnost?

Umístění sídla firmy je první otázkou, kterou při zakládání jakékoli společnosti budete muset řešit. Pokud hledáte silného partnera, který pro Vás sídlo firmy v Praze zajistí, chcete mít dostupný rychlý a kvalitní servis a potřebujete jistotu, že Vaše sídlo bude stále na jedné adrese, vyberte si nás.

Výborná adresa sídla Vaší společnosti

Prestižní adresa jako sídlo Vaší firmy v Praze vypadá důvěryhodněji. Při dohledání a komunikaci s klienty bude tak Vaše společnost působit lepším dojmem, než kdybyste měli registrované sídlo v jiných částech České republiky.


Garance sídla

Sídlo firmy narozdíl od konkurenčních společností poskytujeme ve vlastních nemovitostech a přes naše partnery, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Proto Vám umíme zaručit stabilitu a spolehlivost našich služeb bez rizika výpovědi smlouvy. Nehrozí Vám tak, že budete nuceni sídlo v budoucnosti přemístit.

Anonymita vaší firmy

Za zmínku stojí i to, že v Praze mají sídlo desítky tisíc společností a tak je pravděpodobnost, že k Vám přijde daňová kontrola mnohem menší než v jiných městech.


Poštovní schránka s vaším názvem společnosti

Zajistíme označení společnosti klienta na poštovní schránce v budově pro bezproblémové nalezení společnosti a doručování pošty poštovním doručovatelem.

Email a online notifikace

Automaticky zasíláme notifikační e-mail, pokud byla doručena pošta na virtuální sídlo, například i v době kdy jste na dovolené apod.
Profesionální správa Vaší pošty

Poštu, která je určena Vaší firmě, profesionálně spravuje náš personál. O každé zásilce jste informováni emailem, případně telefonicky. Následně Vám je pošta naskenována, zaslána na Vámi uvedenou adresu nebo založená a připravena k předání.

Umístění sídla firmy je první otázkou, kterou při zakládání jakékoli společnosti budete muset řešit. Pokud hledáte zkušeného partnera, který pro vás sídlo firmy v Praze zajistí, chcete mít dostupný rychlý a kvalitní servis a potřebujete jistotu, že Vaše sídlo bude stále na jedné adrese, vyberte si nás.

Potřebujete rychle založit společnost s.r.o.?

Novou společnost s.r.o. Vám můžeme založit již do 48 hodin od obdržení všech potřebných dokumentů, které Vám pomůžeme připravit.
Využijte našich služeb ještě dnes.

Sídlo Firmy Praha v číslech

Naše služby virtuálního sídla využívají začínající podnikatelé z celého Česka, e-shopy, zahraniční společnosti a klienti, který byznys řídí ze svého domácího provozu a v Praze potřebují jen sídlo. Přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků.

< 0,5h

NA VYŘÍZENÍ SÍDLA

600+

ZALOŽENÝCH FIREM

2000+

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

1500+

SKENŮ MĚSÍČNĚ

Naše služby

Potřebujete zařídit rychle sídlo firmy v Praze?

Pokud ano, souhlas s umístěním sídla Vám můžeme vystavit obratem po přijetí platby.
Ještě dnes.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz či zájem o nezávaznou nabídku, neváhejte nás kontaktovat

Sídlo firmy

Kurzova 2222/16, Praha 5

Adresa kanceláře

Hálkova 2
120 00 Praha 2

Telefonní číslo

(+420) 602 654 355