facebook

Nábor nemovitostí

Nechte svůj prostor jednoduše vydělávat

Sháníme nemovitosti pro poskytování virtuálních sídel a trvalých pobytů. Pronajímatel bezpracně vydělává, administrativu a vše kolem řešíme my.

Máme minimální nároky

Prakticky
jakékoli prostory

Může se jednat o prostory bytové, nebytové či komerční. Stačí, když jsou k tomu účelu zkolaudovány. Vyhovuje nám tak prakticky každá adresa.

Přístup
ke schránce

Potřebujeme pouze přístup do prostor, kde se nachází schránka, na kterou umístíme seznam firem. Nepotřebujeme recepci ani zasedačky apod.

Číslo popisné
v katastru

Může jít o bytovou i nebytovou jednotku, sklep, sklad, kancelář v domě nebo kancelářské budově. Musí mít jen číslo popisné a jednotka musí být zapsaná v katastru.

UPOZORNĚNÍ: Preferujeme spíše větší města, jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Frýdek Místek, Hradec Králové a další. Máte-li zájem pronajmout prostory v menším městě, i tak nás určitě kontaktujte!

Pronájem přináší jen výhody

Fixní částka za každé sídlo

Výše výplaty dle doby pronájmu a počtu sídel (na 1 adrese i tisíc).

Vůbec o nic se nestaráte

O všechnu nezbytnou dokumentaci a administrativu se staráme my.

Na místě stačí schránka

Na ní uvedeme OSVČ a firmy, které v místě mají sídlo (trvalý pobyt).

Máme minimální nároky

Praxe je taková, že když máte u nemovitosti uvedeno víc jak 10 firem či OSVČ, tak vás úřady i policie označí jako virtuální sídlo. Takže se určitě nemusíte bát exekutorů, finančních kontrol ani policie.

Společně navíc uzavřeme jednoduchou smlouvu, kde bude vše jasně vymezené,a to včetně záruk.

Ve vašich prostorách se nikdo (firmy ani OSVČ) nebude nikdy vyskytovat a nikomu do nich ani nebude umožněn přístup. Sídlo firmy bez výjimek slouží jako evidence pro úřady a obchodní rejstřík.

Stačí jen vyplnit nezávazný formulář

Pokud máte nemovitost k pronájmu, stačí poslat formulář a na detailech se již společně domluvíme.